• 0 (482) 213 50 05
  • info@arnaofis.com

KURUMSAL

2004 yılında bilişim, gıda, inşaat çelik yapı malzemeleriyle başlayan Arna Ofis,  iş hayatına 2008 yılında Bürotime ofis mobilyalarıyla devam etmektedir.  Sektörde söz sahibi firmalar arasına giren, kısa geçmişine rağmen güçlü teknik kadrosu, tecrübeli satış personeli, yenilikçi proje ekibi ile ciddi yol kat eden Arna Ofis, 10 yılık tecrübe ile devam etmektedir.
 
Kurulduğu günden bu yana Değişimi, Gelişimi ve Yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.
 
Firmamız, kalite, konfor ,ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltuklan, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. Arna Ofis; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir.
 
Arna Ofis olarak, sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

 

×